هروقت تیزرهای سریال گیم آف ترونز رو میدیدم فکر میکردم یجور بازی کامپیوتریه! مخصوصا که اول اسم سریالش بازی تاج و تخت بود
هان بعد یچیز دیگه! اولین بار یه تیکه ش رو توی یه کلیپ فان دیدم که اسنو و دنریس روبه روی هم بودن و اومده بودن حرفای رضا مارمولکو توی اون سکانس که رفته بود پارک و دختره و پسره روی نیمکت نشسته بودن و بهشون نمیدونم چی گفته بود، بریده بودن و کنار هم قرار داده بودن  
اما بالاخره به پیشنهاد یکی از دوستان، ترغیب شدم که ببینم که واقعا چطور و راجع به چی هست
اگر اشتباه نکنم هشت فصل و هفتاد و سه قسمت باشهمن هفت هشت قسمتشو دیدم.تا اونجا که سانسا برای پدرش "ند" از ملکه طلب بخشش میکنه و اون کوتوله رو هم زن "ند" آزاد میکنه و به اردوگاه پدرش میرسه خواهر سانسا هم فرار میکنه و پسر ند و زن ند به طرف مقر حکومت ملکه و پسرش لشکر کشی میکننبقیه ش یادم نمیاد
فیلم خارجی درام و فانتزی خیلی دیدم ولی سریال خارجی اصلا ندیدم و این اولین سریال خارجی هست که دارم میبینمش
این از این.
+ این رو میخواستم دنباله ی پست آب و پشه زدگی بنویسم ولی اون لحظه یادم رفته بود و امروز یادم اومدما یسری برای تفریح رفته بودیم یاسوج، بعد فکر کنم بهار هم بود نشسته بودیم پشه های اونجا خیلی وحشی بودن یعنی به اینحد که روی لباس هم نیش میزدن بعد تازه جای نیششون بیشتر از اینکه خارش داشته باشه، میسوخت! من خودم تا چند وقت جای نیش شون روی دست و بالم بود  ولی ه های اینجا جلوی اونا چیزی نیستن! هم نیششون هم اندازه شون ملایم و با آرامش! روی دست و بالت میشینن و نیش میزنن ولی اونا نه!

فیلم و پشه!

هم ,روی ,ند ,رو ,ولی ,میکنه ,میکنه و ,بودن و ,و پشه ,سریال خارجی ,دست و

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

وب سایت هواداران سیروان خسروی گر تو هم با ما شوی جملگی صد می شویم ... تیم زیرو دانلود زیرنویس فارسی موزیک بامبو elavatoor آذر کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. فیلم ایرانی کانال تلگرام جوک خفن-عکس خفن و گیف و فیلم دمو سایت